O nas

Umysły otwarte całą dobę

W Open Mind wiemy, że umysły są jak spadochrony – sprawdzają się najlepiej, kiedy są otwarte. Nasze są otwarte nieustannie – na świat, na nowe wyzwania i przede wszystkim na ludzi. 

Współpracujemy z wieloma utalentowanymi grafikami, projektantami i artystami, z którymi od 20 lat realizujemy ciekawe i niestandardowe projekty dla firm i instytucji.

Naszą supermocą jest umiejętność komunikacji. Wiemy co, do kogo, kiedy i jak zakomunikować, żeby osiągnąć pożądany efekt. Tworzymy i realizujemy strategie komunikacyjne idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Open Gallery

Dzięki wieloletniej współpracy z artystami i doświadczeniu w dziedzinie public relations wprowadzamy też sztukę do działań promocyjnych firm i instytucji, kształtując w ten sposób ich pozytywny wizerunek.

Monika Krupowicz jest właścicielką szczecińskiej galerii sztuki Open Gallery, która prezentuje, promuje i sprzedaje malarstwo współczesne najlepszych polskich artystów. 

Jest to przede wszystkim miejsce spotkań twórców i odbiorców sztuki. W ramach działalności galerii organizujemy wystawy indywidualne i zbiorowe, a także plenery malarskie i wiele wydarzeń artystycznych.

www.opengallery.szczecin.pl

Stolarska /Krupowicz Gallery

Artystów i sztukę wspieramy również w ramach działalności warszawskiej galerii sztuki Stolarska/Krupowicz Gallery stworzonej przez Monikę Krupowicz i Katarzynę Stolarską.

Prezentuje ona malarstwo współczesne utalentowanych artystów młodego i średniego pokolenia, ze szczególnym uwzględnieniem nurtów abstrakcyjnych. 

Galeria jest miejscem skupiającym i łączącym zarówno krajowe, jak i zagraniczne środowiska twórców, pasjonatów i kolekcjonerów dzieł sztuki. Współpracuje także z firmami i instytucjami, które chcą promować się poprzez sztukę.

www.sk-gallery.com