Branding

Marka to wizerunek

JUNE_3_small-company-branding-1-2

Poza tworzeniem indywidualnych strategii komunikacyjnych i budowaniem relacji z otoczeniem firmy oferujemy również inne usługi wspierające kreowanie marki, budowanie jej tożsamości i świadomości (branding).

Dobieramy odpowiednią nazwę, tworzymy loga, hasła reklamowe, projekty opakowań produktów, sprawujemy pieczę nad spójnością wyglądu i przekazu materiałów reklamowych i promocyjnych oraz realizujemy różnego rodzaju działania marketingowe – od akcji promocyjnych, po akcje społeczne organizowane lub wspierane przez markę. 

Planujemy i realizujemy strategie budowy marki i jej pozytywnego wizerunku w umysłach konsumentów. Bo marka to nie tylko znak graficzny, to obietnica złożona klientowi.

Identyfikacja wizualna

Spójna i czytelna identyfikacja wizualna jest podstawowym narzędziem budowania wizerunku marki i wyróżniania jej na tle konkurencji. 

Tworzymy nowoczesne loga budzące pozytywne skojarzenia z marką, przygotowujemy księgi znaku, dbamy o spójny system wizualny materiałów promocyjnych.

Projektujemy i drukujemy foldery, katalogi, ulotki, papier firmowy, teczki, wizytówki, zaproszenia i kalendarze. Przygotowujemy  także gadżety reklamowe. 

Kampanie reklamowe

Realizujemy kampanie reklamowe w mediach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych. 

Projektujemy reklamy i ogłoszenia prasowe, przygotowujemy artykuły sponsorowane i spoty radiowe, a także banery internetowe, plakaty, afisze, szyldy i banery zewnętrzne. Tworzymy również filmy reklamowe i promocyjne.

Zajmujemy się także reklamą zewnętrzną (outdoor). Przygotowujemy reklamy wielkoformatowe i realizujemy kampanie billboardowe.

Copywriting

Potrafimy „odpowiednie dać rzeczy słowo”. Język jest kluczem, gdyż myślimy za pomocą słów. My posługujemy się nim sprawnie i zgrabnie, zawsze zachowując zasadę zgodności stylu i tematu.

Tworzymy komunikaty prasowe, teksty na strony internetowe, hasła reklamowe, treści przemówień i materiałów promocyjnych (ulotek, folderów, albumów, zaproszeń, reklam, biuletynów, spotów radiowych i telewizyjnych).

Redagujemy również gotowe teksty i wykonujemy korektę stylistyczno-językową.

Sesje zdjęciowe

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Profesjonalne zdjęcia biznesowe i marketingowe pomagają budować pozytywny wizerunek marki i zwiększać sprzedaż jej produktów czy usług. 

Nie do przecenienia jest również ich wartość w Internecie, gdzie treści zawierające zdjęcia mają o 94% więcej wyświetleń niż takie, które ich nie zawierają.  Dobrej jakości, ciekawe zdjęcia uatrakcyjniają przekaz i czynią go unikatowym.

Współpracujemy z utalentowanymi fotografami, z którymi realizujemy profesjonalne sesje biznesowe: firmowe, marketingowe, wizerunkowe, przestrzenne, inwestycyjne, eventowe, reportażowe.